info@elmontech.cz +420 725 510 111
Úvodní strana » Klimatizace » Klimatizace s topením

Klimatizace s topením

Topení klimatizací znamená úsporné, rychlé a ekologické vytápění bytů, domů či komerčních objektů.

Vzhledem k vysokým cenám na trhu s energiemi je topení klimatizací efektivní způsob, jak alternativně vytápět jednotlivé místnosti nebo i celé objekty za příjemné vstupní a provozní náklady.

Topení klimatizací

Výhody topení klimatizací:

  • Úspora ve spotřebě energie - klimatizace instalované společností ElmonTech jsou vybaveny nejmodernějšími invertorovými kompresory, které jsou schopné regulace otáček a tím zabezpečují pouze takový výkon jednotky, jaký je ve skutečnosti potřeba.

  • O instalaci tepelného čerpadla vzduch-vzduch pro účely vytápění Vám vystavíme potvrzení, které je distribučními společnostmi akceptováno a Vy si můžete následně zažádat o zvýhodněný el. tarif, díky kterému se provozní náklady stávají ještě atraktivnější.

  • Klimatizace jsou schopny dle jednotlivých modelů topení do -15°C, u modelů speciálně optimalizovaných na vytápění až do -25°C, přičemž takhle vytvářené teplo je k dispozici téměř okamžitě.

  • Celoroční využití - v létě chlad, v zimě teplo

  • Funkce čištění vzduchu, prevence vůči vzniku plísní, ekologičnost provozu a jednoduché ovládání

Topení klimatizací se dostává stále víc a víc do popředí jako oblíbený a rychlý zdroj tepla ne jenom v přechodném období roku.

Příklad úspory:

El. přímotop o výkonu 3kW spotřebuje 3kW el. energie za hodinu. Naproti tomu klimatizace o výkonu 3,5 kW jakožto tepelné čerpadlo vzduch-vzduch spotřebuje zhruba 1/3 el. energie výkonu klimatizace, tedy kolem 1kW elektřiny za hodinu (záleží na zvoleném modelu klimatizace, jeho výkonu a dalších faktorech).

Rádi Vám poradíme s výběrem klimatizace s topením z předních značek a modelů na trhu.
Poskytujeme prodej, montáž i odborný servis - kontaktujte nás.

Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.